ورق استیل نازک


ورق استیل نازک را می توان یک محصول فلزی دانست که به دلیل ساختار و آلیاژهای بکار رفته در آن کاربردهای گوناگونی دارد.
به عنوان مثال ، یکی از ویژگی های بارز این ورق ها را می توان مقاومت بالای آن ها در برابر خوردگی دانست. البته توجه داشته باشید که کاربردهای ورق استیل نازک به این مورد محدود نمی شود و زمینه های مختلف دیگری نیز وجود دارد که در آنها از ورق فولاد نیز استفاده می شود.

ورق استیل نازک یا ورق استیل ضد زنگ از بخش های مختلف فلزی تشکیل شده است که بیش تر آنها به فلز فولاد خالص اختصاص یافته است.
علاوه بر این شاهد استفاده از عناصر دیگر نیز هستیم.توجه داشته باشید که ورق استیل نازک به طور کلی در دو نوع مختلف تولید می شود
که می تواند به عنوان دو نوع ورق فولادی قابل جذب توسط آهن ربا و ورق غیر استیل قابل جذب توسط آهن ربا در نظر گرفته شود.

دو نوع ورق فولادی ذکر شده تفاوت های مختلفی دارند و این تفاوت ها باعث شده است که هر ورق در یک زمینه خاص مورد استفاده قرار گیرد.
اما به طور کلی می توان گفت که قیمت ورق استیل نازک ضد زنگ بالاتر از ورق استیل نازک است و کاربردهای بیشتری برای آن در نظر گرفته شده است.

در بخشهای قبلی ، ما دو دسته ورق فولادی را به شما معرفی کردیم. اما طبقه بندی دقیق تری برای ورقهای فولادی وجود دارد که انواع آنها را به ما نشان می دهد. این طبقه بندی شامل ورق استیل 201 ، 304 ، 309 ، 310 ، 316 ، 430 ، ورق های استیل رنگی، ورق های استیل طرح دار و … است.
توجه داشته باشید که هر یک از انواع ذکر شده کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارد و برای استفاده از هر کدام باید در مورد آنها بدانید.

  • دمای حفظ کاربرد ورق استیل نازک

یکی از مواردی که دانستن آن ممکن است برای شما مهم باشد ، درجه حرارت مناسب برای استفاده از ورق استیل است.
در این رابطه باید بدانید که این ورق ها در دمای بسیار بالا یعنی دمای بالاتر از 1000 درجه سانتیگراد
و همچنین در دمای بسیار پایین یعنی منفی 200 درجه کاربرد خود را حفظ کرده و در هر محدوده مشخصی مقاومت خوبی نشان می دهند.
همچنین باید بدانید که نسوز بودن یکی از ویژگی های ورق استیل ضد زنگ است و با خرید چنین ورق می توانید به خوبی از این ویژگی استفاده کنید.
توجه داشته باشید که قبل از تصمیم به خرید، قیمت ورق استیل نسوز را داشته باشید تا از چنین مسئله ای آگاهی کامل داشته باشید.

قیمت ورق استیل نازک

استیل ها و به طور خاص ورق های این متریال در زندگی مدرن بشر کاربردهای زیادی دارند.
امروزه با نگاهی به فضای اطراف خود ، پدیده های بسیاری را می بینیم که یا از ورق استیل نازک ساخته شده اند یا این محصولات در روند طراحی و ساخت نقش داشته اند.

وجود مقاومت بالا در برابر سایش ، مقاومت زیاد در برابر خوردگی و مقاومت کششی قابل توجه
در این محصولات منجر به استفاده از این آلیاژها به صورت بناهای مختلف شهری ، تجهیزات و دکوراسیون داخلی ، وسایل نقلیه ، سازه های صنعتی و ماشین آلات و غیره شده است. در این راستا ، نکته مهم در مورد ورق استیل نازک تنوع در ضخامت آنها است. واضح است که این محصولات از آنجا که در یک زمینه خاص استفاده نمی شوند ، از نظر ساختار فیزیکی و شیمیایی دارای تنوع هستند و نازک بودن برخی از آنها یکی از این تفاوت هاست.

 فروش ورق استیل نازک

ملاک فروش ورق استیل نازک با ضخامت کمتر از یک میلی متر ، حساسیت استفاده شده در مواد مورد استفاده مشتریان است.
فروشندگان ورق استیل نازک باید این نکات را در اختیار مشتریان قرار دهند تا تمام اطلاعات لازم در مورد خرید محصولات ورق استیل را داشته باشند.
در ادامه موارد دیگری را که بیشتر در مورد انتخاب صحیح محصولات است را دنبال خواهیم کرد. شاید شما نیز به دنبال بهترین فروشندگان ورق های فولادی برای تهیه محصول مورد نیاز خود باشید. اما در این زمینه یا با دلالان روبرو می شوید یا با افرادی کار می کنید که دست چهارم یا پنجم فروشندگان ورق های فولادی هستند. در مجموعه فولاد سعی کرده ایم با حذف دست های اضافه خودمان را به تولیدکنندگان اصلی این محصول پر فروش متصل کنیم تا نیاز شما مشتریان عزیز را فراهم کنیم.

  • نحوه محاسبه قیمت ورق استیل نازک

هنگام استعلام قیمت ورق استیل 321 ، قیمت ورق فولاد نسوز 309 و قیمت ورق فولاد 304 ، باید به تاریخ انتشار و قیمت روز محصولات توجه ویژه داشته باشیم زیرا در شرایط فعلی با قیمت های غیر ثابت محاسبه قیمت ورق استیل نازک یا سایر محصولات این خانواده از روی داده های مکتوب آنلاین امکان پذیر نیست. اما باید اذعان کرد که روش محاسبه قیمت ورق فولاد نازک تابعی است که قیمت روز این محصولات بر حسب یک کیلوگرم تنها بخشی از فرمول مربوطه است و با کمک این متغیر می توان قیمت واقعی یک محصول را محاسبه کرد.

در این زمینه ، باید بدانیم که فرمول محاسبه قیمت ورق استیل نازک به شرح زیر است:
وزن ورق فولاد (کیلوگرم) = (متر) طول * (متر) عرض * (متر) ارتفاع محصول * تراکم محصول

توجه:
اگرچه ضخامت ورق استیل نازک بر حسب میلی متر است ، اما هر سه عامل طول ، عرض و ارتفاع (ضخامت) باید به متر تبدیل شوند.
علاوه بر این ، چگالی این محصولات با توجه به درجه فولاد آن تعیین می شود بنابراین ممکن است در یک مکان 7.8 و در مکان دیگر 8 داشته باشیم.
به عنوان مثال ، این تفاوت به دلیل تفاوت در نوع ورق های ذکر شده است.

چه نوع ورق استیل نازک بخریم؟
لازم به ذکر است که ورق استیل نازک سری 300 از بهترین کیفیت برخوردار هستند که می توان به ورق استیل نازک 304 ، 305 ، 316 ، 321 و 347 اشاره کرد. همچنین در میان انواع ذکر شده ، ورق استیل نازک 304 به عنوان گسترده ترین و ارزانترین مورد استفاده قرار می گیرد که دارای 18٪ کروم و 8٪ نیکل است. بنابراین می توانید با در نظر گرفتن نکات لازم، نوع مناسب محصول را خریداری کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست